فروش و نصب انواع جک پارکینگی

چک های درب پارکینگ صنایع درب اتوماتیک

شرکت صنایع درب اتوماتیک با داشتن متخصصین برتر در زمینه جک پارکینگی هیدرولیکی و مکانیکی و نصب و تعمیرات جک درب پارکینگ سعی در تولید بهترین و با کیفیت ترین جک ها کرده است.

جک پارکینگی

با کیفیت ترین محصولات را از برندی ایرانی با قیمت های ایرانی بخرید.

راهنمای خرید محصولات ما

با دقت به چند نکته ساده می توانید جک پارکینگی مناسب را تهیه کنید:

1.وزن، سنگین یا سبک بودن هر لنگه درب

2.تعداد تردد، میزان رفت و آمد در شبانه روز

3.اندازه عرض هر لنگه درب

از کدام برند ها بخرم؟

در خرید هر محصول توجه به برند تولید کننده امری عاقلانه است .

خرید جک پارکینگی

اگر میخواهید جک پارکینگی بخرید ما برندهای زیر را توصیه میکنیم.

انواع جک پارکینگی برند:

-جک پارکینگی فادینی ایتالیا

-جک پارکینگی فک ایتالیا

-جک پارکینگی الکتروماتیک

-جک الکتروهیدرولیک

 

جک پارکینگی

تولید در ابعاد متنوع , فروش و نصب در سراسر کشور

جک ها ابزارهایی هستند که برای اعمال نیرو , افزایش نیرو و.. در زندگی انسانها جایگاه ویژه ای دارند . انواع جک پارکینگی مناسب برای بازوبسته کردن درب های اتوماتیک , فلزی , پارکینگ , ورودی ساختمان ها و.. در صنایع درب اتوماتیک قم طراحی و تولید میشوند .  که خدمات فروش و نصب جک پارکینگ در سراسر کشور ارائه میشود.

انواع جک پارکینگی ایرانی و خارجی را از ما بخواهید.

شما میتوانید از نمایندگی های فروش ما یا از طریق تماس با دفتر مرکزی مشاوره های لازم را دریافت کرده و سپس اقدام به خریداری جک پارکینگی مورد نیازتان کنید.

جک درب پارکینگ

جک پارکینگی یک سیستم هیدرولیکی و مکانیکی است که بر روی درب های لولایی نصب می شود تا امکان باز وبسته شدن درب با استفاده از ریموت کنترل فراهم شود.

از چه نوع جک در انواع ساختمانها , درب ها استفاده کنیم؟

در ساختمان هایی که تعداد طبقات آن بالاست از درب های سنگین تر استفاده می شود و در این نوع ساختمان ها چون تردد و رفت آمد زیاد است از جک هیدرولیکی استفاده می شود.

و در ساختمان هایی که تعداد طبقات آن کم است از درب های سبک تر استفاده می شود و در این نوع ساختمان ها چون رفت و آمد کم تر است جک مکانیکی کاربرد بیشتری دارد.

در برخی از ساختمان ها، از درب های لولایی ظریف استفاده شده که برای هیدرولیکی کردن این نوع از درب ها استفاده از جک مکانیکی یا هیدرولیکی مناسب نیست زیرا در زیبایی ظاهری تاثیر زیادی می گذارد، در چنین موارد از جک زیر سطحی یا جک نامرئی استفاده می شود که نیاز به فونداسیون و زیر سازی می باشد.

جک پارکینگی فادینی ایتالیا:

جک پارکینگی فادینی در کشور ایتالیا تولید می شود که یکی از برند های معروف و متخصص در تولید جک پارکینگی می باشد.این نوع از جک ها دارای تنوع بالاست و در انواع ساختمان های مسکونی،تجاری،سازمانی استفاده می شود.جک پارکینگی فادینی،هیدرولیکی می باشد و به دلیل مقاومت و استحکام بالایی که دارد بر روی درب های پارکینگی 2لنگه که تردد زیادی دارند نصب می شود.

جک پارکینگی فادینی ایتالیا

از ویژگی های مهم جک پارکینگی فادینی این است که در مواقع اضطراری آزاد می شود و در تولید آن از براکت های بسیار مقاوم و ضد زنگ استفاده شده است.

موتور هیدرولیکی این جک ها از قابلیت بای پس یرخوردار است و دارای حرکت 2سرعته هستند.

 

جک پارکینگی فادینی در شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده است زیرا بدنه قوی فلزی دارد.

جک پارکینگی فک ایتالیا:

جک پارکینگی فک یکی دیگر از محصولات کشور ایتالیا می باشد که یکی از قدیمی ترین نوع جک هاست و به دلیل گارانتی بالایی که دارد از سایر دستگاه های هم تراز خود متمایز می باشد.جک پارکینگی فک دارای کیفیت و قدرت بالایی بوده و در ایران بیشتر استفاده می شود.

جک پارکینگی ایتالیایی

این محصول الکترومکانیکی است و در ساختمان هایی که رفت و آمد کم تری دارد، استفاده می شود.

ویژگیها:

از ویژگی های جک پارکینگی فک: با وجود یک لایه اضافه آلمینیومی و شفت فولادی ضخیم و محکم در دمای بالا و تردد زیاد استحکام خوبی را دارد.به دلیل طراحی دقیق این محصول، بسیار نرم و بی سروصدا بوده و در هنگام باز وبسته درب در شرایط جوی مختلف مقاوم است.

این جک ها بر روی درب های مسکونی که هر لنگه درب 3متر و درب های دو لنگه صنعتی و تجاری که حداکثر طول هر لنگه 7متر باشد می توان نصب کرد.

جک الکتروماتیک:

این نوع از جک ها بر روی درب هایی نصب می شود که عرض کمی داشته باشد و همچنین درب ساختمان هایی که تردد کمی دارند.جک پارکینگی الکتروماتیک با نیروی چرخ دهنده کار میکند

جک الکتروماتیک

عملکرد این جک،موتور کوچکی در داخل بازویی دارد که قدرت را به گیربکس منتقل میکند و همین امر باعث می شود ماردون جک به حرکت در می آید و شفت بازویی با سرعت تنظیم شده به عقب و جلو می رود.

الکتروهیدرولیک:

این نوع از جک ها بر روی درب هایی نصب می شوند که عرض بیشتر و تردد زیادی دارند.

جک الکتروهیدرولیک به وسیله فشار روغن عمل میکند.

قدرت و استحکام این جک بسیار زیاد است و به دلیل استهلاک کمی که دارد از توانایی کار کرد نا محدودی نیز برخوردار می باشد.

قیمت ها:

برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات و لیست قیمت ها با شماره های دفتر مرکزی صنایع درب اتوماتیک تماس حاصل فرمایید.