کلینیک کاشت مو پیشگامان

کلینیک کاشت مو پیشگام یکی از قدیمی ترین مراکزی میباشد که در کشورمان اقدام به ارائه خدمات تضمینی و تخصصی پوست , مو و زیبایی میکند.

کاشت مو

اثراتی که زیبایی در موفقیت ما میگذارند بر کسی پوشیده نیست . خیلی از مواقع کاشتن چند تار مو میتواند تاثیر بسزایی در زیبایی و افزایش اعتماد به نفس ما در ارتباط با دیگران داشته باشد که در نهایت به موفقیت بیشتر در کسب و کار و زندگی ختم خواهد شد.
همچنین این کلینیک به گواه همکاران فعال در این حوزه یکی از پیشرو ترین ها در زمینه کاشت مو به روش sut در ایران میباشد .
تعرفه ها و قیمت کاشت مو در مرکز پیشگام مو هم نسبت به سطح خدماتی که ارائه میدهیم در قیاس با همکاران و خدمات مشابه پایین تر میباشد.

خدمات تضمینی

کلیه خدماتی که از مرکز کاشت مو : پیشگام مو دریافت میکنید تضمینی بوده و به پشتوانه بیمه نامه معتبر و سنگین بیمه ایران پشتیبانی میشوند تا در صورت بروز هر گونه مشکلی برای بیماران کلینیک پیشگام مو بتوانند ضرر و زیان خودشان را جبران کنند.

کلینیک کاشت مو

مدیریت پیشگام مو کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز را تضمین کرده و اگر هر گونه مشکلی از لحاظ پزشکی بواسطه خدماتی که از ما دریافت میکنید برای شما بروز و ظهور کند مسئولیت آن را پذیرا میباشد.

زیبایی مو را به ما بسپارید

ما زیبایی شما را تضمین میکنیم . متخصصان شاغل در کلینیک کاشت مو : پیشگام مو زیبایی پوست و موی شما را بهبود خواهند داد تا بتوانید با اعتماد به نفس بالاتری در امورات روزمره زندگیتان فعالیت کنید. زیبایی مو تخصص ماست.

همچنین شرکت بیمه مرکزی ایران بواسطه قراردادی که در سال 94 بین مرکز کاشت مو طبیعی ایران با آن منعقد کرده است کلیه خدمات را بیمه کامل میکند تا مراجعان ما با خاطری آسوده زیبایی و سلامتشان را به ما بسپارند.

ما موهای شما را زیباتر از قبل خواهیم کرد قطعا

کاشت موی طبیعی

افتخار داریم که مورد اقبال و تایید مراجعان و البته طیف گسترده ای از همکاران و رقبایمان هستیم و در زمینه کاشت مو طبیعی به روش sut حتی همکارانمان هم ما را به عنوان یک مرجع میدانند .

کاشت مو طبیعی

پزشکان برجسته پوست, مو و زیبایی را فقط میتوانید در کلینیک پیشگام مو بیابید, این بواسطه همکاری و فعالیت تعدادی از برجسته ترین پزشکان دنیا در زمینه پوست , مو و زیبایی با کلینیک ما میباشد که باعث شده است بتوانیم خدماتی در خور شان شما عزیزان ارائه کنیم.

كاشت نواحي گيجگاهي

با اينکه افراد ميانسال مايلند نواحي گيجگاهي شان بدون مو باقي بماند، جوانترها دوست دارند اين نواحي کاشته شوند. تخصص اين گروه علاوه بر طراحي هنرمندانه، کاشت دقيق هر تار مو مي‌باشد.

خطوط رويش منحصر به فرد

جهت تعيين محل قرارگيري خط رويش مو، اين گروه از فرمول لئوناردو داوينچي استفاده مي کند. بدين ترتيب ظاهر جوانتري براي شخص فراهم خواهد آمد.

 بيشترين ميزان تراكم مو

بعد از يک جلسه کاشت مو اکثر افراد به حداکثر تراکم ممکن در واحد سطح مي رسند. هنگاميکه موها در ابتداي ريزش هستند، واحدهاي فوليکولي را ميتوان بطور دقيق در لابلاي آنها کاشت تا ظاهر متراکم اوليه مو حفظ گردد.

دریافت مشاوره و اخذ نوبت پزشکان متخصص کلینیک کاشت مو : پیشگام مو در تماس باشید:

اعضای کلینیک کاشت مو : پیشگام مو  صبورانه و با افتخار با تخصص، تبحر و تجربه ، مهارت , اشتیاق و و علاقه مندی خود به این حرفه آماده ارائه خدماتی منحصر بفرد و همگام با پیشرفت های روز دنیا در علم پوست , مو و زیبایی هستند.

مرکز کاشت مو

یک تماس فاصله است میان شما و ارتباط با متخصصان کلینیک کاشت مو پیشگام تا بتوانید از همه نقاط کشور پاسخ سوالات خودتان را دریافت کنید یا نوبت ویزیت پزشکان متخصص کلینیک را دریافت کنید.

کلینیک کاشت مو : پیشگام مو

نقطه نظرات خودتان را با مرکز و کلینیک کاشت مو و ترمیم مو ایران در میان بگذارید. و ما را در جهت ارائه خدماتی بهتر یاری کنید.

لوازم مراقبتی مو را بعد از مشورت با پزشک تهیه کنید

در نظرداریم در آینده ای نزدیک در این سایت تعدادی از لوازم مراقبتی مو را که مورد تایید پزشکان کلینیک هستند را بصورت اینترنتی برای فروش اضافه کنیم.

 مشاوره ترمیم مو

پزشکان کلینیک همه روزه در ساعات مشخصی آمادگی دارند بصورت تلفنی یا حضوری اقدام به ارائه مشاوره ترمیم مو بصورت رایگان کنند. برای اطلاع از ساعات مشاوره با ما تماس بگیرید.

 اخبار کلینیک

اخبار مرتبط با کلینیک کاشت مو طبیعی ایران و سایر اخبار و مقالات مرتبط با پوست , مو و زیبایی در سایت ما دنبال کنید .
امیدواریم بتوانیم مطالبی مفید را برای شما آماده کرده و در سایت منتشر کنیم.
از حضور گرم شما متشکریم.

15 Feb 2018