کرکره برقی : خدمات نصب و تعمیرات

کرکره برقی

صنایع درب اتوماتیک و کرکره برقی قم کلیه خدمات نصب و راه اندازی و تعمیرات انواع درب اتوماتیک , راهبند , جک پارکینگی , درب پارکینگ ,  . انواع کرکره برقی , درب شیشه ای و .. را در تهران و سایر استانها ارائه میدهد.

کرکره برقی در جهت ایجاد امنیت های نوین در حال به کار رفتن در هر مکانی میباشد و از هر جائی که شما گذر دارید شاهد وجود کرکره های برقی هستید که در طرح ها و ابعاد مختلفی وجود دارند و همچنین فروشگاه ها و کارگاه های زیادی هم در حال فروش و نصب کرکره برقی در سطح شهر هستند و از مشتریان زیادی هم برخوردارند.استفاده از کرکره های مشبک و قدیمی امروزه دیگر منسوخ شده است و کاربرد آنچنانی ندارد حتی امنیت بالایی هم ندارد چه برسد به زیبایی و شکیلی.هنگامی که فروشگاه شما دایر نیست کرکره شما میتواند بعنوان یک نماد تبلیغاتی باشد حتما دیده اید که برخی از مغازه ها در صورت بسته بودن  پائین بودن کرکره بنری را روی آن نصب کرده اند که بعنوان معرفی کننده آن فروشگاه میباشد و یا ساعات کاری روی آن درج شده است,این امر فقط رویکرکره برقی امکان پذیر است.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


(Leave empty)

نصب و تعمیرات کرکره برقی

تیم های نصب کرکره برقی ما محصولات خریداری شده شما را برایگان به محل شما حمل میکنند و با کمترین هزینه آن را برای شما نصب و راه اندازی خو.اهند کرد . همچنین میتوانید برای استفاده از خدمات تعمیرات و سرویس دوره ای کرکره برقی منزل یا مغازه تان در استانهای تهران و البرز از تجربه و مهارت نیروهای ما استفاده نمایید.

انتخاب و خرید بر اساس نیاز

چگونه انتخاب کنیم ؟ چه پارامتر هایی را قبل از خرید کرکره باید بسنجیم ؟ مهمترین عوامل تعیین کننده در خرید کرکره ها نیاز های شماست . اینکه قرار است چقدر درب و کرکره شما باز و بسته شود ؟ و.... درباره ویژگی ها و خصوصیت ها نصب استاندارد کرکره برقی , اصول کلی و مبانی نصب کرکره برقی و درب اتوماتیک شیشه ای و پارکینگی  به اندازه کافی صحبت نشده اما قصد داریم تا شما را با نحوه نصب کرکره برقی در مطلبی مجزا و بصورت تصویریآشنا سازیم و آموزش آنرا در سایت شرکت درب و کرکره مرکزی قرار دهیم.

برای نصب از متخصصان کمک بگیرید

نصب کرکره برقی کار ساده ای نیست و نیازمند تخصص ویژه ای میباشد که باید توسط افراد و تکنسین های خبره انجام شود نصب تیغه های کرکره باید با دقت بالایی انجام پذیرد زیرا کوچکترین خطا در نصب میتواند موجب ایجاد نقص فنی در حرکت و کارکرد کرکره شود.در ابتدا باید ابعاد کرکره و محل نصب به طور واضح مشخص گردد.

نحوه اسمبل کردن قطعات کرکره پیش از نصب

جهت ساخت و اسمبل کردن تیغه های کرکره اقدام شود.پس از کنار هم چیدن تیغه ها اسکلت کلی کرکره برقی آماده شده است و برای قرار گرفتن بر روی لولا ها آماده میشود,پس از انجام این مرحله باید موتور کرکره را در قسمت بالایی نصب کرد و رسیور را به وسیله کابل های مخصوص به موتور متصل کرد و در آخر باید قاب موتور را روی آن قرار داد تا از دستبرد سارقین در امان باشد.مرحله آخر تست و خطایابی کرکره برقی میباشد تا ایرادات احتمالی مشخص و برطرف گردد.

تجهیزات نصب کرکره برقی

برای نصب کرکره برقی باید تجهیزات و لوازم مورد نظر را داشته باشید برای مثال برخی از آچارها و دریل ها در فرآیند نصب کرکره برقیکاربرد دارند.

حتما با خود میگوئید که در دهه های گذشته که تجهیزات و ابزار به اندازه امروز مدرن نبود پس چگونه کرکره ها را نصب میکردند؟در دهه های اخیر که علم ساخت و ساز و ساخت کرکره ها اینقدر پیشرفته نبوده چگونه کرکره ها را نصب میکردند.

کرکره برقی ضد سرقت

باید بگوئیم که کرکره های هوشمند و برقی امروزی تفاوت بسیار زیادی را با نسل های قدیمی دارند و به طور کلی سیستم آنها متفاوت است و باید با ابزار های مختلفی اقدام به نصب آنها کرد, بدلیل برقی بودن و هوشمند بودن این درب ها و کرکره برقی ضد سرقت بایستی دقت زیادی در زمان نصب به خرج داد در روند کار کرکره اختلال ایجاد نشود.در ادامه به مهمترین لوازم و ابزار های نصب کرکره برقی اشاره شده است:فنر سیم کشی,شاقول,آچار تخت,تراز,دریل هیلتی,ریسمان,دستگاه پرچ و غیره.