صنایع درب های اتومات قم

صنایع درب اتومات قم

مجموعه درب های اتومات قم با محوریت تولید محصولی ایرانی در سطح جهانی با قیمتی مناسب بازار ایران فعالیت خود را در کارخانه اولیه خود در شهرک صنعتی قم در سال 1389 شروع کرد.

صنایع درب اتوماتیک قم

محصولات اولیه تولیدی این شرکت همانند اغلب تولید کننده های ایرانی عمدتا محصولاتی بودند که در ایران مونتاژ میشدند و موتور ها و ریل ها عمدتا از کشورهای اروپایی وارد میشدند.

تولید تجهیزات تماما ایرانی

اما از نخستین روزها مدیریت این شرکت همواره به فکر تولید محصولی تمام ایرانی بود که در همین راستا با جذب مهندسان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاهی از دانشگاه های شریف , تهران و امیر کبیر واحد قدرتمند تحقیق و توسعه خود را راه اندازی کرده و هزینه های زیادی را صرف تحقیقات دانش بنیان کرده که نتیجه آن تولید چندین نسل از موتورها و سنسورها و ریل و سایر تجهیزات درب اتوماتیک بصورت تماما بومی شد.

همتراز با محصولات اروپای غربی

هم اکنون در تمامی استانداردهای اروپایی و جهانی که برای درب های اتوماتیک وجود دارد محصولات تولیدی صنایع درب اتومات قم همتراز با برترین محصولات جهانی و اروپای غربی میباشد .

قیمت محصولات صنایع درب اتومات

البته مدیریت این شرکت هرگز بحث قیمت تمام شده را از اولویت هایش کنار نگذاشت که حاصل آن حذف هزینه های اضافی و سربار در مسیر تولید و بسته بندی و فروش و.. بوده تا بتوانیم محصولی جهانی را با قیمت هایی ارائه کنیم که مصرف کننده ایرانی توان خرید و استفاده از آن را داشته باشد.