درب های مسلح ضد سرقت

درب های مسلح پارس دفاع

اهمیت و جایگاه امنیت برای شکل گیری و ادامه حیات تمدن های بشری امری ضروری است . درب ضد سرقت را از مجموعه تولیدی درب مسلح پارس دفاع بخواهید. شاید نتواند صد در صد شما را در مقابل سرقت و سارقان پشتیبانی کند . ولی قطعا سطح مقاومت در مقابل سارقان را نسبت به درب های معمولی تا حد بسیار زیادی افزایش میدهد . از همین رودرب ضد سرقت را میتوان یک محصول یا تکنولوژی بسیار مناسب در جهت بسط و گسترش امنیت در ساختمان ها باشد .

درب ضد سرقت
یک درب ضد سرقتاز دورن با لوله های فولادی مسلح شده است و تفاوت های بسیار فاحشی در سبک طراحی و تولید با در های آپارتمانی معمولی دارد . علاوه بر شکننده بودن و عدم مقاومت در برابر ضربه درب های معمولی حتی اگر کاملا از جنس فولاد هم باشند براحتی از ناحیه لولا میتوان آنها را باز کرد در حالی که درب های ضد سرقت را نمیتوان از طریق بریدن لولا باز کرد.

پارس دفاع:

مجموعه پارس دفاع یکی از معدود تولید کننده های تجهیزات امنیتی ساختمان میباشد که توانایی تولید تمامی قطعات این محصول را در داخل ایران دارد . هم اکنون این مجموعه تولیدی با نام درب مسلح پارس دفاع تمرکز اصلی اش طراحی و تولید انواع درب ضد سرقت ایرانی میباشد که برای احترام به حق انتخاب مشتریان در مجموعه فروشگاه ها و نمایندگی های خود محصولات وارداتی از کشورهای ترکیه و چین را هم به فروش میرساند.

درب ضد سرقت

درب های مسلح در ظاهر شاید فقط در زیبایی و طراحی تفاوت هایی با انواع معمولی دارا باشند ولی کافیست نگاهی عمیق تر به درون درب های مسلح بیاندازید تا دلیل نامگذاری درب مسلح را بدانید .

درب مسلح پارس دفاع یک گروه بازرگانی و تولیدی در زمینه واردات انواع درب ضد سرقت ترک , درب های چینی , روسی و اروپایی و تولید درب های ضد سرقت ایرانی با برند دفاع نیرو میباشد . برای اینکه شما با تاریخچه تاسیس درب مسلح پارس دفاع آشنا شوید و در باره ما بیشتر بدانید کلیک کنید.

انواع درب ضد سرقت ترک , ایرانی و چینی

 تردیدی نیست که امنیت برای زندگی ما امری ضروری است . درب مسلح پارس دفاع مختخر است به کمک برای ارتقاء سطح امنیت در زندگی هموطنان عزیز از سراسر کشور

21 Jan 2018