کاغذ دیواری سه بعدی ایران

کاغذ دیواری سه بعدی ایران

مجموعه کاغذ دیواری سه بعدی ایران یکی از شناخته شده ترین و قدیمی ترین شرکت های منسجم در صنف تزئینات داخلی ساختمان میباشد.

کاغذ دیواری

گروه بندی محصولات و خدماتی که ما ارائه میدهیم شامل تمامی قسمت های دکوراسیون داخلی میشوند که در این بین میتوانیم به تولید , پخش و نصب انواع کاغذ دیواری ایرانی , ایتالیایی و آلمانی, انواع کفپوش ها , دیوارپوش ها, کابینت و کمد دیواری , پارکت لمینت , میزهای تلویزیون و ال سی دی اختصاصی , تزئینات و دکور میباشد .

این مجموعه علاوه بر تولید و پخش گروهی از محصولات در جهت افزایش انتخاب های شما  با ارائه محصولاتی از برترین برند های تولید کننده به حق انتخاب شما احترام گذاشته تا بتوانید با بهترین و مناسبترین قیمت محصول مورد نظرتان را خریداری کنید.

کاغذ دیواری

فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی ایران ارائه دهنده انواع  کاغذ دیواری - کابینت , کمد دیواری , کفپوش پارکت  لمینیت ، ترمو پلاست ، ترمو وود و کلیه تجهیزات لازم در دکوراسیون داخلی از بهترین برندها  و قیمت های مناسب میباشد.

خدمات ما:

خدمات ما صرفا معطوف به فروش نمیباشد و در زمینه نصب انواع کاغذ دیواری ایرانی و خارجی , نصب کفپوش ها و پارکت ها , کابینت هم میتوانیم کمک های ویژه ای به شما ارائه کنیم.
همچنین خدمات طراحی ما هم در داخل ساختمان و هم در نما میتوانند به شما کمک کنند در زمینه های طراحی نما ساختمان ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ،  بازسازی ساختمان و   فضاهای مسکونی و تجاری  که برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر مرکزی کاغذ دیواری سه بعدی ایران تماس بگیرید.

6 Dec 2017